Rus Kadını ile Münasebetlerde Dikkat Edilecek Hususlar

Rus Kadını
Предостерегающие факты об отношениях с русскими девушками
29 August 2015

Rus Kadını ile Münasebetlerde Dikkat Edilecek Hususlar

Rus Kadını

Rus Kadını

 

1- Ruslar, 1991 yılında kapılarını dünyaya açsalar da, halk olarak hala gezegenin geri kalan kısmından farklı yaşayan, nevi şahsına münasır bir millettir. İlk adım olarak tanışma esnasında medeni ülkelerin görgü kuralı olarak tokalaşmaya çalıştığınızda yüzünüze garip garip bakabilirler. Rusya her ne kadar özgür cinselliğin yaşandığı bir ülke olsa da kadın ile erkek rollerinin çok kesin çizgilerle birbirinden ayrıldığı bir coğrafyadır. Kadın-Erkek ilk tanışmada tokalaşmazlar, öpüşmezler. Öpmeye kalkarsanız sapık muamelesi görebilirsiniz.

2- Anladık sol entelektüelsiniz, kızı da bilginizle etkilemek istiyorsunuz. Fakat bugüne kadar Lenin'in ve Bolşevik Parti'nin ekmeğini yiyip kayıtlara geçen bir vaka yoktur. O konulara hiç girmeyin. Yeni nesil Rusların gözünde sosyalizm çağdışı, demode bir fikir akımıdır. Ve unutmayın ki bugün Rusya'daki komünist kadınların yaş ortalaması 56'dır.

3- Rus kadını klasik dönem kadınıdır. Kapıları onun için açmanızı, sandalyesini çekmenizi, belediye otobüsünden bile olsa inerken elinden tumanızı bekler. Avrupa'nın bitli backpacker karılarının vurdumduymazlığını Ruslardan beklemeyiniz, centilmen olunuz.

4- Oligarkın kızı ile bile takılsanız hesabı siz ödersiniz. Bir Rus kızı elini cebine attığı an(ki son ana kadar atmazlar) bu son buluşmanız olur.

5- Rus erkekleri kavgacıdır. Rus kadını bizim kadınlar gibi ottan boktan rahatsız olmazlar, aksine çevreye karşı flörtözdürler. Fakat rahatsızlık duydukları anda yanındaki erkekten karşı tarafın ağzını burnunu dağıtmasını beklerler. Şayet milyoner değilseniz ve korumalarınız yoksa bunu kendiniz yapmanız gerekir. Rus kadını her anlamda güçlü erkek sever.

6- Sakın ola güney sahillerimizdeki otellerde bafilediğiniz evli kadınlarla olan ilişkinizi Rusya'ya taşımayın. Rusya'da gayrı meşru para kazanan insan sayısı azımsanmayacak orandadır. Bu gayrı meşru kovalayan insanların da emniyette adamları vardır. Bu konuda yaşanmış acı örnekler var.

7- Rus kadını ile randevu organize etmek dünyanın en zor işidir. Siz Türk pratikliği ile tek bir sms ile nerede, ne zaman, neyin önünde gibi sorularla randevu ayarlamaya çalışırken o sadece son soruya cevap verip sizi çileden çıkaracaktır.

8- Niyetiniz ciddi ise ve kızın ailesi ile tanışacaksanız bir takım testlerden geçeceksinizdir. Genelde kayınpeder sizi karşısına oturtup geberene kadar içirir. Çabuk sarhoş oluyor musunuz, ayakta durabiliyor musunuz, kızına sahip çıkabilecek misiniz gözüyle görmek ister.

9- Türk kızlarının çok kaprisli, Rus kızlarının ise erkeğine köle olduğu bir şehir efsanesinden ibarettir. Kapris ve histeri konusunda Türk kızlarını mumla ararsınız. ( Güzel oldukları için kaprisleri anlaşılabilir. Ya götü yere yakın Türk kızlarının kaprisini nasıl açıklayacağız?

10- Batıl inançları çok fazladır. Sağlık konusunda obsesiftirler. Her Rus kadını çantasında küçük bir eczane ile dolaşır. O lanet ilaç poşetlerini olur olmaz durumlarda  açıp ilaçları patır patır yutmayı marifet sayarlar.

11- "Türk erkeklerine hasta oluyorlar" sözü taşrada yaşayıp son altı aydır seks yapacak ayık adam bulamamış Rus kızları için geçerlidir. Eğitimli ve büyük şehirlerde yaşayanlar için Türkler, abazanın önde bayrak sallayanı rezil bir millettir. Türkler için "tatilde verilip hızla uzaklaşılması gerektiği " kanaatini paylaşırlar.

12- Moskova, bürokrasi, kara para, mafya ve gayrı meşrunun iç içe geçtiği bir "Sin City"dir. Moskova insanının güç, kariyer, para için yemeyeceği bok yoktur. Dünyada en son güveneceğiniz insan Moskova kadınıdır. Olur ya Rusya'ya davet edilirseniz havaalanında ekilip ilk uçakla geri dönme ihtimaliniz yüksektir. St. Petersburg ise bunun aksine sıcak kanlı insanların yaşadığı bir kültür şehridir.

13- "Gençken güzeller ama 30'dan sonra çöküyolar" Sovyetler ilk dağıldığında yapılan gözlemlere dayanan ve bugün hiçbir geçerliliği bulunmayan bir söylentidir. Beslenme alışkanlıklarının değişmesi ve kapitalizmin parıltılı life style'ının yayılması ile birlikte taş gibi 40'lık Ruslara ağzınızın suyunu akıtarak bakarsınız.

14- Kemer ve Alanya'da götürdüğünüz Ruslardan topladığınız telefon numaralarını Moskova'ya indiğinizde çöpe atıp şehrin gece klüplerinde kendinize yeni bir sayfa açın. Neden diye soranlar madde 12'ye geri dönsünler.

15- İlk geceden vermemek Rus kadını için bir gelenektir. İkinci geceyi bekleyin. Yine olmuyorsa hatayı kendinizde arayın.

16- Çok bakımlı temiz kızlardır. Fakat Google'da ülkede kaç tane Hiv pozitif vakasi olduguna bir göz atarsanız neden kondom kullanmanız gerektiğini anlarsınız. "Kondomdon zovk olmoyorom." Peki canım siz daha iyi bilirsiniz.

 

10 Comments

 1. Ulashovski says:

  Bu olay gerçektir. Bir fast food ortamında sıra beklerken ödeme yapmak isterken cüzdanımı gördüğü anda, "ben vereceğim" diye kasaya para uzatan bir Rus kızı bunu neden yapmış olabilir? Seçeneklerim:

  1. Annesi Tatar, %100 Rus değil kendisi, bi Türklük var yani.
   2. Eskiden bir Türkle evli kalmış, ondan alışmış.
   3. Beni arkadaş olarak gördüğü için kasmak istememiş, vereyim parayı gitsin demiş.
   4. Hiçbiri.

  Cevap alabilirsem müteşekkir kalırım, çünkü hala çözemedim. Bildiğin hesap ödetmeme kavgası ettik kasada.

 2. Üvey Kardes says:

  Eyw engin bilgiler icin bratan

 3. BritishTurk or TurkishBritish says:

  Komik , insanin yuzune bir gulumseme getiriyor. Cocuk yaslarinda Ingiliz vatandasligi almis bir insan olarak bende Sovyet Rusyayi hep merak etmisimdir malum batidaki propaganda 80ler falan 🙂 neyse seneler sonra Avustralya-Ingiliz ortak bir sirketin calisani olarak bir proje icin Moskovaya yolumuz dustu 6 ay gibi bir sure bizzat ben kaldim Rusya da farkli sehirleride gorme firsatim oldu, Bu ara da Rusya da yasayan bizim Turk miletini de gozlemleme ve dinleme sansim oldu , kimse Turk oldugumu bilmedigi icin ben izledim ve dinledim. Rezil ve igrenc bir miletiz be soylenecek baska soz yok.
  O kadar Kanadali ,Avustralyali Ingiliz, Belcikali vs milletle tanistim orada hic bir millet bizimkiler kadar cinsellige ac ve obsesif degil. O milletlerden kimisi vodka sini kimisi mimarisini kimisi havasini suyunu sevmis bizimkilerde sadece karsi cins, yapmadiklari rezillik yok. Insani Turk oldugu icin utandiriyorlar. Bence ortadoguya yuksek bir duvar cekilmeli bu medeniyetsizler hicbir yere alinmamali hayir egitimlisi de alinmamali.
  Bu yasima geldim sunu anladim Turkiye gibi ulkelerden ne koy olur ne kasaba, Turk ve ortadogu insanindan da hic bir halt olmaz. Ruslar bize karsi gayet misavirperver idiler hatta orada mimar bir kizcagizla iyi iliskiler kurdum , sonra onu Britanya ya davet etdim misafir olarak geldi birlikte irlandaya gectik vs. Daha hala gorusuruz yazisiriz.
  Yazar arkadasim yazini tesadufen net de gezerken buldum gulumsetti eglendirdi tesekkur ederim.
  Dedigim gibi Yunanistan ve Bulgaristan sinirina 100 metre yuksekliginde Demir duvar cekilmeli ve ustune Makinali tufek bataryalari konulmali ki hayvanat bahcesinden kimse kacamasin 🙂
  Festival tadinda dertsiz ve tasasiz bir hayat dilegi ile.

 4. J says:

  Gayet eglenceli bir yazi, elinize saglik =) Eski sevgilimin Rus olmasindan mutevellit, tum dediklerinize birebir katiliyorum!

  PS: sitede yorumlar harici bir iletisim kanali yok, yorum yazarken koydugum email adresinden bana geri donus yaparsaniz cok sevinirim!

 5. ayetullah pompalitufek says:

  Hayır utanmıyorum.

 6. Homepage says:

  … [Trackback]

  […] Read More Infos here: pompalihoca.com/rusya/rus-kadini-ile-munasebetlerde-dikkat-edilecek-hususlar/ […]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *